Uzun Zaman Önce Türkiye’yi Terk Eden Oyuncu Tolga Karel, Kılıçdaroğlu’nu İstifaya Çağırdı!

Uzun yıllar önce Türkiye’yi terk ederek Amerika’ya yerleşen oyuncu Tolga Karel sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar adından söz ettiriyor. 28 Mayıs seçimlerinin ardından Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na seslenerek istifaya çağıran ünlü oyuncu Erdoğan’a olan sevgisini yineledi.

Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı ‘Oğuz’ karakteriyle tanınan Tolga Karel’i bilmeyeniniz yoktur. Kendisi 2017 yılında ülkemizi terk ederek ABD’ye yerleşti.

Yerleştiği ilk zamanlarda bir süre tır şoförlüğü yapan Karel, daha sonrasında kendi lojistik firmasını kurdu.

Ailesiyle beraber yaşamına Amerika’da devam eden ünlü oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmeye devam ediyor.

Türkiye’nin kaderini belirleyecek 14 Mayıs seçimlerinde bir paylaşım yapan Karel, ”Recep Tayyip Erdoğan’ın karşısında seçimi kaybedeceği için CHP başkanlığından da istifa edip aktif siyasetten çekilecektir. Zira bu liyakati gelecek başka adayları sayın Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş da görüyordur mutlaka.” ifadelerini kullanmıştı.

28 Mayıs’ta yapılan 2. tur Cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrası resmi olmayan sonuçlara göre kazanan taraf Cumhur İttifakı adayı Erdoğan oldu.

Erdoğan’ın galibiyetinin ardından Tolga Karel siyasi paylaşımlarına da yenisini ekledi.

Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisini bir kez daha dillendiren Tolga Karel art arda paylaşımlar yaptı.

”Ben düşüncelerimi söylediğimde karşı taraftan yemediğim küfür, aşağılama, her türlü hakaret kalmamasına rağmen yine de Recep Tayyip Erdoğan. Demokrasi diyenlerin aslında hiç de demokrat olmadığını görünce üzülüyor insan. Neyse Türk milleti için her şeyin en güzelini diliyorum’

??

Seçimde yarışan bir diğer isim olan Kemal Kılıçdaroğlu’nu istifaya çağıran ünlü oyuncunun ‘mutfak’ açıklaması tepki çekti.

‘Evet ne demiştim sayın Kılıçdaroğlu verdiğiniz emekler için teşekkürü bir borç biliriz ve bir zahmet hemen bu gece istifanızı açıklayın! Eminim sizi bu millet emeklilik hayatınızda mutfakta hanımınızla patatesli yumurta yaparken ki programlarınızı çok daha severek izleyecektir’

??

Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir