Sevda Türküsev’in “Teşhircilik” Sözlerine Modacı Kemal Doğulu’dan “Kimseyi İlgilendirmez” Çıkışı!

Sevda Türküsev, geçtiğimiz günlerde katıldığı 2. Sayfa programında GQ Men of the Year kırmızı halısına güzellikleriyle damga vuran Defne Samyeli ve Nesrin Cavadzade’yi ağır bir şekilde eleştirmişti hatırlarsanız. Bugün yine aynı programa katılan Kemal Doğulu, Sevda Türküsev’in sözlerine sert çıkarak tepkisini ortaya koyunca olanlar oldu.

İşte detaylar ?

Geçtiğimiz günlerde görkemli bir törenle gerçekleştirilen GQ Men of the Year ödül töreni birbirinden şık ünlü isimlere ev sahipliği yaptı biliyorsunuz ki.

Geceye şıklığı ile damga vuran isimlerden biri Nesrin Cavadzade, biri ise yıllara meydan okuyan güzelliğiyle Defne Samyeli oldu.

Geçtiğimiz gün 2. Sayfa programına konuk olan iletişimci Sevda Türküsev, Nesrin Cavadzade ve Defne Samyeli’yi sert bir dille eleştirmişti.

Türküsev, Cavadzade için “Bunlarda teşhircilik var. Şimdi sen kalkıp bir kadın olarak, çok özür dilerim, bikini bölgene yakın bir yere kadar, otursan gözükecek kadar bunu yapıyorsan bu şıklık değildir” ifadelerini kullandı.

Sevda Türküsev, bu ifadeleriyle yalnızca sosyal medya kullanıcılarının değil, modacı Kemal Doğulu’nun da tepkisini çekti.

Bugün 2. Sayfa programına katılan Kemal Doğulu, Sevda Türküsev’in tam tersi şeklinde konuşunca olanlar oldu.

Kemal Doğulu, Sevda Türküsev’in sözleri için “İsteyen istediği yerini gösterir, isteyen istediği yerini kapatır. İsteyen buraya kadar dekolte giyer, isteyen kafasını örter gider. Kimseyi ilgilendirmez ve teşhircilik olarak adlandırılmasına karşıyım” dedi.

Kemal Doğulu’nun bu çıkışı üzerine Sevda Türküsev’den cevap gecikmedi ?

Sevda Türküsev, Kemal Doğulu’nun sözlerine “Her istediği yerini göstermek özgürlük değildir, bir şeyleri hiçe saymaktır!” şeklinde cevap verince yeni bir teşhircilik tartışması başlamış oldu.

Bu “Teşhircilik” tartışasına sosyal medya kullanıcılarından da yorumlar gecikmedi tabii ki ?

Sosyal medya şu an ikiye bölünmüş durumda. Sizce bu “Teşhircilik” tartışmasında kim haklı? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx