Kuruluş Osman, Arka Sokaklar’dan Alparslan Büyük Selçuklu’ya inanılmaz transfer! İmzalar atıldı

Oyunculuk tecrübesini ilk kez Şahin Tepesi dizisiyle elde eden ve burada üstlendiği ‘Ezgi’ karakteriyle geniş kitleler tarafından tanınırlık kazanan Aslıhan Karalar’dan hayranlarını mutlu edecek bir haber geldi. Son olarak Kuruluş Osman dizisinde oyunculuğunu sergileme fırsatı yakalayan ve rol aldığı ‘Burçin’ karakteriyle adından söz ettiren Aslıhan Karalar, yine bir tarihi diziyle daha kameralar karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Oyuncu kimliğinin yanı sıra model olarak da bilinen Aslıhan Karalar, bu kez TRT1’in reyting rekortmeni dizisi Alparslan Büyük Selçuklu’da ‘Ermeni Prenses’ karakteriyle ekran önüne çıkacak.

2021 senesinde Arka Sokaklar ekibine dahil edilerek oyunculuk kariyerine ilk adımı atan Deniz Çatalbaş da tüm kategorilerde başarı sağlayan Alparslan Büyük Selçuklu ailesine ismini yazdırdı. Arka Sokaklar’da oynadığı ‘Aslı Komiser’ rolüyle ilgi odağına yerleşen ve gerek model gerekse sporcu kimliğiyle tanınan Deniz Çatalbaş’ın, Alparslan Büyük Selçuklu’da hangi karakteri üstleneceği belli oldu. Genç oyuncu, Diyojen karakterinin sağ kolu ‘Iraz Komutan’ rolüyle izleyici kitlesini ekran başına toplayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir