Seversin dizisi ne vakit final yapacak? Seversin final tarihi açıklandı

Posted by

Yaz dizileri tek tek final yapmaya devam ediyor. Bunlardan biri de Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Seversin dizisi oldu. Seversin dizisi final kararı alarak izleyicilerini üzdü. Akıllara ne vakit final yapacağı sorusu geldi.

2022 yılı yaz aylarında yayın hayatına başlayan Seversin dizisi büyük bir kitleye ulaşmış ve çok sevilmişti. Ama dizi yayın gününü değiştirme kararından sonra izlenme düşüşü yaşanıldı. Reytinglerde düşüş yaşayan yaz dizisi Seversin final yapma kararı aldı.

SEVERSİN DİZİSİ FİNAL Mİ YAPIYOR?

Yaz dizisi olarak yayın hayatına başlayan Seversin dizisi başladığı tarihten itibaren büyük bir kitleye ulaşmış ve beğenilerek izlenilmişti. Ama yayın günü değişen dizide izlenme düşüşleri yaşanması nedeniyle final yapma kararı alındı. Kanal D ekranlarına gelen İç Yapımlar’ın üstlendiği dizi final yapıyor.

Dizi yeni günü olarak Pazartesi günleri izleyici karşısına çıkmakta. Şimdi bir kesinleşmemekle birlikte 26 kısma kadar dizinin uzatılması tezler ortasında yer almaktadır.

Gelen bir diğer argümana nazaran de dizinin 26.bölüme kadar değil 21. kısma kadar uzatılmasına karar verildi haberi lisanlarda dolandı.

Seversin dizisinin oyuncu takımı da epeyce güçlü. Birbirinden yetenekli ve usta oyuncular yer almaktadır. Dizinin başrollerini Burak Yörük ve İleyda Alişan paylaşmakta.

DİZİNİN OYUNCU KADROSU

İleyda Alişan

Burak Yörük

Nergis Kumbasar

Ceren Taşçı

Zeynep Kankonde

Ozan Dağgez

Halil İbrahim Kurum

İlkin Tüfekçi

Ergül Miray Şahin

Hazal Benli

Atakan Yılmaz

Ceren Yıldırım

Elif Çapkın

Yağmur Gurur

Nihayet Şahin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.