Pelin Karahan: Bodrum’da fiyatlar çok uçuk!

Posted by

SEÇKİN ŞENVARDAR / MİLLİYET
Bir döneme damga vuran ‘Kavak Yelleri’ dizisinin Aslı’sı, ‘Muhteşem Yüzyıl’ın Mihrimah Sultan’ı Pelin Karahan, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Evlerinin bulunduğu Bodrum’dan İstanbul’a yeni geldiğini ve uçaktan iner inmez eksiklerini gidermek için alışveriş turuna çıktığını söyleyen ünlü oyuncu, bu yıl bazı mekanlarda bir lahmacun ve bir ayranın 500 TL’ye satıldığı tatil cenneti Bodrum’daki pahalılıktan dert yandı.

“BODRUM’DA EVDE YEDİK, BU DAHA KÂRLI”

Yaz aylarında İstanbul-Bodrum arasında mekik dokuyan Pelin Karahan, kendi yazlığının plajından denize girdiğini dile getirip, şu ifadeleri kullandı:

Bodrum’da nüfus olarak bir yoğunluk var tabii ama biz yazlığımızda olduğumuz için bizi pek etkilemedi. Kendi evimde plajımızdan denize girdiğim için beach’lere gitmedim. Tabii Bodrum’da fiyatlar çok uçuk, restoranlar özellikle öyle. Biz daha çok evde yedik, evde yemek daha kârlı yani.

“YÜZÜM DAHA TOMBULDU”

Geçtiğimiz yıldan bu yana 10 kilo veren ve son dönemde fit haliyle sıkça magazin gündemine gelen 37 yaşındaki güzel, eski fotoğraflarına bakınca şimdi daha iyi hissettiğini belirterek, “10 kilo verdim. Eski fotoğraflarıma bakınca yüzüm daha tombuldu, şu an daha iyi hissediyorum” şeklinde konuştu.

“BU KADAR KONUŞULMASINA ŞAŞIRDIM”

Sosyal medyada verdiği kilolarla ilgili takipçilerinden çok sayıda mesaj ve yorum aldığını söyleyen Karahan, “Verdiğim kiloların bu kadar konuşulmasına açıkçası şaşırdım. Sosyal medyada çok ilgi gördü. Ekranda güzel gözükmek için” yani işim için kilo veriyorum. Kendimi bu şekilde daha iyi hissediyorum. 48 kiloyum ve mutluyum” demişti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.