Mansur Yavaş, Bakan Soylu’nun paylaştığı videonun uzun halini yayınladı: Makamınız video keserek trollük yapılacak bir makam değildir

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, kendisi hakkında kısa video yayınlayarak sosyal medya hesabından hedef gösteren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu‘ya, videonun uzun halini yükleyerek cevap verdi. Yavaş videoyu, “Makamınız video keserek trollük yapılacak bir makam değildir” ifadeleriyle paylaştı.

İçişleri Bakanı Soylu, sosyal medya hesabından Mansur Yavaş’ın,  “Anadolu Gemisi İzmir’e geldi, ayın 15’inden sonra gidecek, İHA/SİHA lafı da duymayacaksınız” sözlerinin yer aldığı 13 saniyelik bir video paylaştı. Mansur Yavaş’ın İHA ve SİHA’lar hakkında söylediği görüntülerin uzun versiyonunu yayınlayan Yavaş, şu ifadeleri yazdı:

“Makamınız video keserek trollük yapılacak bir makam değildir. Devlet adamlığı ciddiyet ve dürüstlük gerektirir. Siz gittikten sonra İHA’lar, SİHA’lar ve gemiler; babasının malı gibi kullananların değil, yalnızca milletin emaneti olacak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir