Art Sokaklar oyuncusu Boğaç Aksoy, kanseri yendiğini açıkladı

Posted by

Arka Sokaklar dizisinde ‘Volkan Komiser’ karakteriyle hafızalara kazınan 32 yaşındaki Boğaç Aksoy, geçtiğimiz yıl yakalandığı lenfoma kanserini yendiğini duyurdu.

Kısa müddet evvel oyunculuğu bıraktığını açıklayan ve Fethiye’ye yerleşen Boğaç Aksoy, tekne, akabinde da kaptanlık diploması almıştı.

Instagram hesabından bir paylaşımda bulunan Aksoy, “Hastalık sürecimde ,doktorumun bana pak hava olan bir yerde yaşamalısın tavsiyesi üzerine İstanbul’dan taşınmaya karar verdim.. Fethiye’ye taşınmak, burada bir şeyler yapmak uzun vakittir hayalimdi. Bunu gerçekleştirdiğim için çok memnunum. Artık Fethiyeli oldum diyebilirim” sözlerini kullanmıştı.

‘BUGÜN HAYATIMIN EN HEYECANLI, EN MANALI GÜNÜYDÜ”

Bir müddettir lenf kanseriyle çaba eden Boğaç Aksoy’dan hoş haber geldi. Son sıhhat durumuyla ilgili bir paylaşımda bulunan Aksoy, kanseri yendiğini açıkladı.

‘Bugün hayatımın en heyecanlı, en manalı günüydü” diyen Aksoy, müjdeli haberi sevenlerine şu sözlerle duyurdu:

“Sevgili dostlarım bugün hayatımın en heyecanlı, en manalı günüydü sanırım.. Uzun bir tedavi sürecinin akabinde sonunda uzun vakittir beklediğim ‘’tertemiz, iyileştin’’ sözlerini hekimimden duydum..

Kontrollerim orta ara devam edecek lakin ilaç günlerim sona erdi..

Bana bu kadar vakit dayanak veren herkese çok teşekkür ediyorum.

Bu hastalık bana çok şey öğretti, çok şey kazandırdı, insan da kaybettirdi fakat çok dost kazandırdı. Bu benim için tekrar doğuş öyküsüydü.. Allah bu çabayı veren herkese ve ailesine güç, kuvvet, sabır ve şifa versin. Uygun ki varsınız. Geri geliyorum”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.