Alişan’dan yürek yakan paylaşım! Kardeş acısı dinmiyor: “Senin emanetlerine bir gün dahi öf dersem Allah canımı alsın”

Posted by

Ünlü müzikçi Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, geçtiğimiz yıl Temmuz ayında koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Kardeşinin vefatıyla yıkılan Alişan’ın ise acısı dinmiyor. Tektaş’ın mevt yıl dönümünde paylaşımda bulunan Alişan, yürekleri paramparça etti.

ALİŞAN’DAN YÜREK YAKAN PAYLAŞIM

Kardeşi Selçuk Tektaş’ın vefatının akabinde eşi ve 2 çocuğuna sahip çıkan Alişan, “Artık 4 çocuğum var” diyerek yeğenlerinin yanında olacağını söyledi. Her fırsatta da yeğenleriyle görüntülenen türkücü, 2,7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından kardeşinin mevt yıl dönümü için paylaşım yaptı.

“HER ŞEY YARIM KALDI”

Kardeşiyle bir arada olduğu bir kareyi paylaşan Alişan, şu sözleri kullandı;

“Bir yıl geçti sensiz Selçuk… Tam 1 yıl 1 aydır sesini duyamıyorum ve bir daha asla duyamayacağım. Yalnızca 1 defa geldin düşüme ve kısacık konuştun gittin. Ben hiç bu türlü bir dünya hayal etmemiştim. Sensiz hiçbir hayalim yoktu. Yazgımızın, alın yazımızın bu türlü olacağı ve seni çok erken kaybedeceğim aklımım ucundan geçmezdi. Yapacağımız daha o kadar çok şey vardı ki, her şey yarım kaldı.”

“EMANETLERİNE ÖF DERSEM ALLAH CANIMI ALSIN”

“Senin emanetlerine bir gün dahi öf dersem Allah o anda canımı alsın. Bilmiyorum şu anda neredesin, bizi görüyor musun, izliyor musun ancak bizim sensiz tek bir saatimiz geçmiyor. Her gittiğim yerde senden bahsedilince gururlandırmaya devam ediyorsun beni. Burak ve Eliz de her vakit senin üzere bir amcaları olduğu için gurur duyacak. İşimde, konutumda, tatilde her yerde seninleyim. Bir gün buluşacağız ve sana kavuşacağım. Allah ne kadar ömür verir bana bilmiyorum ancak sen rahat uyu ben nefes aldıkça daima yanlarındayım. Seni çok seviyorum..”

ÜNLÜ İSİMLERDEN DAYANAK GELDİ

Alişan’ın yürek yakan paylaşımın akabinde ünlü isimlerden takviye geldi. Melek Baykal, Ece Erken, Çılgın Sedat, Şenay Düdek, Murat Kurşun ve Sevcan Orhan üzere birçok ünlü isim Alişan’ın yanında olduklarını ve her vakit olacaklarını belirtti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.