Alanyaspor, Arnaud Lusamba’yı transfer etti

Posted by

Süper Lig takımlarından Alanyaspor, 25 yaşındaki Fransız orta saha oyuncusu Arnaud Lusamba’yı 3 yıllığına renklerine bağladı.

Son olarak Fransa 2. Lig grupların Amienz forması giyen orta saha oyuncusu Arnaud Lusamba, Alanyaspor’a imza attı. 24 yaşındaki Fransız futbolcu ile 3 yıllık sözleşme imzalandı.

Cengiz Aydoğan Tesisleri’nde gerçekleşen imza merasiminde konuşan Lider Hasan Çavuşoğlu, “Lig başlamadan transfer çalışmalarımız devam ediyor. Bugünde Fransa’dan Lusamba’yı transfer ediyoruz. Lusamba 3 yıl evvel yeniden kulübümüze gelmişti. O vakit kısmet olmamıştı. Artık kulübümüzle 3 yıllık mukavele imzalıyoruz. Takip ettiğimiz değerli ve pahalı bir oyuncu. Kulübümüze çok yarar sağlayacağına inanıyoruz. İnşallah kazasız belasız sakatlık geçirmeden yararlı işler yapacağına inanıyoruz. Ortamıza güzel geldin Lusamba” dedi.

Alanyaspor’a geldiği için memnun olduğunu söz eden Lusamba, “Başkanımızın da dediği üzere 3 sene evvel buraya gelmiştim. Bugün burada tekrar buluşuyoruz. Burada olduğum için çok memnunum, taraftarımızla buluşmak için sabırsızlanıyorum. Güzel olsun” formunda konuştu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.